27.02.2015 г. 16:35:00 ч.
/
Кметът Детелина Николова поздрави състезателя на "Добруджански юнак" Драгомир Стойчев, който в края на миналата седмица стана републикански шампион. Добричлията триумфира в категория до 97 кг. на първенството по свободна борба.
След като се прибрах от Германия, се готвих много сериозно за това състезание, защото исках да се завърна в Добрич със злато, сподели Драго Стойчев. Аз обичам Добрич, повече време съм прекарал в местната зала за борба, отколкото в родния си дом, заяви шампионът на България. Камъкът си тежи на мястото, тук се чувствам най-добре, сподели борецът. Той посвети успеха си на 60-годишния юбилей на треньора на Клуб по борба "Добруджански юнак" Петър Петров.