Начало >Добруджа >Общество

ВНИМАНИЕ: Ало-измамниците стават агресивни

09.09.2016 г. 09:53:53 ч.
/ ИА Добруджа
ВНИМАНИЕ: Ало-измамниците стават агресивни
Телефонните измамници сменят курса, след като ги усетиш, предупреждава слушател на радио "Добруджа". След като не успели с номера за полицаи, които искат съдействие за залавяне на измамник, те се върнали на старата схема за пострадал близък. Поискали от жертвата 22 000 лева, за да помогнат на роднината да се оправи. И тук не успели. Тогава звъннали трети път със обиди и заплахи: "Знаем къде живееш и имаш пари! Ще дойдем с бухалки, ще те убием и ще ги вземем..." - описва изживения ужас потърпевшия. 
Призоваваме всеки, който усети опит за измама или попадне в такава схема да уведомява полицията, тел. 112. 
Ако Ви говорят за пострадал близък, преди да тръгнете да давате пари, първо потърсете близкия си! Отидете до съсед, обсъдете го! Не давайте пари на непознати! 
Снимка:img.hashtag-bg.com

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика