Начало >Добруджа >Общество

Централна градска част ще е без вода заради авария

10.08.2016 г. 08:58:15 ч.
/
Централна градска част ще е без вода заради авария
Централна градска част ще остане без водоподаване, съобщиха от ВиК Добрич. Причината е отстраняване на авария по ул. „Кирил и Методий“.
Екипите ще работят още на следните места:
- Община Добрич – ул.Боряна 3; ул.Клокотница; ЖК Балик 31
- Община Добричка – с. Житница; с. Методиево; с. Божурово; с. Батово; с. Орлова могила;
- Община Балчик – с. Царичино; с. Стражица
- Община Каварна – с. Нейково;
- Община Шабла – Кария;
- Община Ген. Тошево – с. Кардам; с. Сираково;
- Община Тервел – с. Нова камена; с. Каблешково;
- Община Крушари – с. Капитан Димитрово; с. Лозонец;
Снимка:fullgob.com
Източник:ИА ДОБРУДЖА

Коментирайте
Подобни новини
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април



Яндекс.Метрика