ВОЛЕЙБОЛ: Бивш играч на Добруджа надигра Добруджа 07

05.02.2015 г. 07:32:00 ч.
Добруджа 07 загуби с 2:3 гейма гостуването си на Пирин (Разлог) в мач от Суперлигата. Първият гейм бе изключително драматичен, като бе спечелен от домакините с 30:28, след което добруджанци спечелиха по категоричен начин следващите 2 гейма, оставяйки съперника на по 19 точки. Макар и отново доста трудно четвъртият гейм бе спечелен от Пирин - 25:23. В тайбрека домакините се наложиха с 15:13 и спечелиха срещата с 3:2 гейма.  След оставката на Йордан Мицин отборът от Разлог пое бившият разпределител на Добруджа Стоян Гунчев /на снимката по-долу/. Той се подвизаваше в Добрич в средата на 80-те. След тази загуба, Добруджа 07 добави само една точка към актива си, с което остана на второ място в класирането, на 4 точки след водача Монтана и само на точка пред следващите Марек и Нефтохимик.