ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 надигра Нефтохимик в Бургас

15.11.2014 г. 09:30:00 ч.
/ ИА Добруджа
Добруджа 07 (Добрич) постигна четвърта победа от началото на сезона. В мач от пети кръг момчетата на треньора Мирослав Живков се наложиха с 3:1 като гост на Нефтохимик 2010 (Бургас) и събраха актив от 12 точки, което ги постави на второ място в таблицата за временно класиране в Суперлигата, съобщава BGVOLLEYBALL.COM
Добричлии започнаха силно мача и поведоха с 2:0 гейма ( 25:20 и 25: 23) В третия гейм домакините намериха начин да реагират и затвориха частта на 25 : 15, но в четвъртия Добруджа 07 приключи всичко в своя полза, побеждавайки с 25 : 21, като записа заслужени три точки. Това бе първа домакинска загуба за отбора на Нефтохимик през този сезон.