ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 отстъпи на Локомотив Авия (Пловдив) в последния си мач от Черноморските игри

30.09.2024 г. 12:11:05 ч.
/
Добруджа 07 отстъпи на Локомотив Авия (Пловдив) с 1:3 гейма в последния си двубой от Черноморските игри.
Така добричкият тим приключи участието си в приятелския турнир във Варна с една победа и две загуби.
В първата среща възпитаниците на Димитър Маринков загубиха от Дея спорт (Бургас) с 0:3 гейма, а вчера се наложиха над домакините от Черно море с 3:2.

Турнирът бе изключително полезен за подготовката на нашият отбор за предстоящия сезон. Всички волейболисти получиха шанс за изява и натрупаха ценен игрови опит.

Припомняме, стартът на шампионата е след 3 седмици. На 19 добруджанци приемат Берое в първи мач от новия сезон на Ефбет Суперволей.

снимка: ВК Добруджа 07