ВОЛЕЙБОЛ: Калиакра и Екип с по три победи в "Изида къп"

04.11.2014 г. 13:42:00 ч.
Трета поредна победа записаха волейболистите на Калиакра и Екип в тазгодишното издание на волейболния турнир за любители "Изида волей къп" в Добрич, информират от пресцентъра на турнира. Каварненци взеха чиста победа с 3-0 гейма в мача си с Добрич волей, а Екип надделя с 2-1 гейма над Балчик. В останалите мачове се получиха следните резултати: Йонивел - Вихър 2-1, Спортист 99 - Дрийм тийм 0-3, Добруджа (ветерани) - Варна 3-0. Тимът на Изида почива в този кръг.
Мачовете от четвъртия кръг ще са на 9 ноември, а един срещу друг на мрежата ще излязат следните двойки: 10.30 Дрийм тийм – Калиакра, 12.00 Добрич волей – Йонивел, 13.30 Вихър - Балчик отложен за 16 ноември, 15.00 Екип – Изида, 16.30 Варна - Спортист 99 и Добруджа (ветерани) – почива.