ВОЛЕЙБОЛ: Прекадетите на "Добруджа 07" се класираха за финалния турнир от Държавното

09.06.2022 г. 08:46:50 ч.
/
Прекадетите на "Добруджа 07" (родени 2006-2007г.) се класираха за финалния турнир от Държавното първенство.
На провелия се в края на миналата седмица в Разлог допълнителен квалификационен турнир, момчетата на Веселин Великов победиха с по 3:1 домакините от ВК "Пирин" (Разлог) и ВК "Чавдар Етрополе", така мачът с четвъртия участник в турнира ВК "Берое" (Стара Загора) беше без значение за крайното класиране.
Финалите ще се проведат на от 18 до 23 юни, като градът домакин ще бъде определен в следващите дни.