ВОЛЕЙБОЛ: Старшата на Добруджа 07 победи ЦСКА и се доближи до финалната четворка

Победа над Берое утре ще гарантира участие сред най-добрите 4 в страната
09.05.2024 г. 12:33:53 ч.
/
Юношите старша възраст на Добруджа 07 победиха ЦСКА с 3:0 гейма във втория си мач от финалите на държавното първенство.
Финалният турнир от Държавното първенство при юношите старша възраст, се провежда до 12 май  в зала "Васил Левски" в Пазарджик.
Днес добруджанци надиграха своите връстници от ЦСКА с 3:0. Най-драматичен бе първият гейм, в който добричкият тим спечели с 27:25. В следващите два гейма преднината бе по-категорична – на 22 и 20 точки.

След изиграните два мача, възпитаниците на Пламен и Веселин Великови имат 4 точки след една победа и една загуба. Припомняме, вчера Добруджа 07 загуби с 2:3 гейма от домакините Хебър, след като водиха с 2:1.
Отборите, класирали се на първо и второ място във всяка група, формират финална четворка, което означава, че при победа утре срещу Берое, добруджанци ще си гарантират място във финалната четворка.
В другата група са Левски София (София), ВАСК (София), Люлин (София) и Пирин (Разлог).