Волейболистът Николай Иванов ще бъде Спортист на месеца за септември

22.10.2024 г. 15:31:30 ч.
/
Волейболистът Николай Иванов ще бъде Спортист на месеца за септември, а КК „Самурай“ ще получи приза за Отбор на месеца. Това беше решено на днешното заседание на ПК „Спорт и младежки дейности“ към Общински съвет – Добрич.

През миналия месец Иванов стана европейски вицешампион с националния отбор до 20 години, като преди това спечели и балканската титла в същата възраст.
Припомняме, състезателят на ВК „Добруджа 07“ получи отличието Спортист на месеца и за май.

За Отбор на месеца ще бъде отличен мъжкият тим на КК „Самурай“ в състав Пеньо Пенев, Тулчан Мехмед и Иван Кръстев, които станаха републикански вицешампиони на ката.