Начало >Добруджа >Общество

Временна организация на движение в Добрич по време на изпращане на абитуриентите

19.05.2025 г. 09:47:09 ч.
/
Временна организация на движение в Добрич по време на изпращане на абитуриентите
Община град Добрич уведомява гражданите, че във връзка с организацията на празнично шествие за изпращане на абитуриентите от Випуск‘2025, ще бъде въведена временна организация на движението в дните:
24.05 /събота/ и 25.05 /неделя/ за времето от 17:00 ч. до 20:00 ч. в следните участъци:
∙             в посочения часови диапазон ще бъде забранено движението в двете посоки  по ул. „Батовска“ в участъка от бул. „25-ти септември“ до ул. „Никола Петков“
∙             в посочения часови диапазон ще бъде забранено движението в източното платно на бул. „25-ти септември“ в участъка от ул. „Любен Станчев“ до бул. „Русия“
 
От Община Добрич призовават всички граждани и водачи на превозни средства да спазват временната сигнализация и указанията на органите на реда.
 
Важно: всички абитуриенти, които пристигат с МПС, с което след това ще се придвижат до заведението, където ще се проведе тържеството по случай завършването им, ще могат да паркират на затворените участъци и ще бъдат пропускани за преминаване от органите на реда.
Организацията за паркиране на затворените участъци важи само за абитуриентите и техните автомобили. Няма да се допуска паркиране на автомобили на роднини на абитуриентите.
 
Целта на организацията е да се осигури безопасността на абитуриентите и на всички присъстващи на тържественото изпращане на Випуск‘2025.
Източник:Община ДОБРИЧ

Коментирайте
Подобни новини
Областният управител: Нека Възкресението ни направи по-единни за по-добро бъдеще на област Добрич!
Областният управител: Нека Възкресението ни направи по-единни за по-добро бъдеще на област Добрич!
Христос Воскресе!
Христос Воскресе!
Благотворителна инициатива в „Стария Добрич“ осигури великденски пакети за хора в нужда
Благотворителна инициатива в „Стария Добрич“ осигури великденски пакети за хора в нужда
Времето на Великден
Времето на Великден



Яндекс.Метрика