Начало >Добруджа >Регионални

Във форум на НСОРБ участват Соня Георгиева и Дико Иванов

11.12.2019 г. 08:37:37 ч.
/
Във форум на НСОРБ участват Соня Георгиева и Дико Иванов
Кметът на Община Добричка Соня Георгиева и председателят на Добричкия общински съвет Дико Иванов са поканени за участие във встъпителния форум за общински мандат 2019-2023 на  Националното сдружение на общините в Република България. Форумът „Приоритети при взаимодействието с централната власт“ ще се проведе днес - 11 декември, в столицата. Ще бъдат очертани приоритетите на новия общински мандат. Участниците в събитието ще имат възможност да дискутират пряко с всички министри най-важните задачи за 2020 г.
„Местната власт - предизвикателства и възможности“, „Перспективи за местно развитие: отвъд еврофондовете“, „Норвежкият опит – факторите на успеха“, „Община Афиорд, Норвегия – малка община с голям модел за развитие“, „Социални и образователни политики – обща грижа на държавата и общините“, „Развитието на общините – развитие на държавата“ са сред предвидените теми в дискусиите.
На 11 декември НСОРБ отбелязва и 23-я си рожден ден.
Снимка:namrb-activ.org
Източник:Община Добричка

Коментирайте
Подобни новини
Пет села от община Добричка ще бъдат без вода до утре заради авария
Пет села от община Добричка ще бъдат без вода до утре заради авария
12-о издание на Фестивала на лавандулата се проведе в Генерал Тошево (СНИМКИ)
12-о издание на Фестивала на лавандулата се проведе в Генерал Тошево (СНИМКИ)
ВиК: Възстановено е водоподаването в Соколово, възможни са смущения във високите части до 12:00 ч.
ВиК: Възстановено е водоподаването в Соколово, възможни са смущения във високите части до 12:00 ч.
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати



Яндекс.Метрика