Начало >Добруджа >Общество

За 48-ми път ЕГ „Гео Милев” отбелязва патронен празник

17.05.2019 г. 11:15:41 ч.
/
За 48-ми път ЕГ „Гео Милев” отбелязва патронен празник
За 48-ми  път Езикова гимназия „Гео Милев” в Добрич отбелязва днес своя патронен празник. По време на събитието с грамоти бяха  наградени всички изявени ученици на училището, представили се достойно в различни  състезания, олимпиади и конкурси. Годината беше доста особена и интересна, защото във втория срок в училището започна мащабен ремонт и ни се наложи да съчетаем и учебна та програма с него,  каза директорът на учебното заведение Милена Иванова.  44 ученици от 12 клас вече получиха своите немски езикови дипломи . Директорът очаква от зрелостниците на гимназията и  много добро представяне и на предстоящите матури. Учебната 2019/20120 година ще започне с една паралелка по-малко, припомни Милена Иванова. Приемът , тази година, ще бъде за пет паралелки. Две от тях – немски, , а останалите три  - английски език.  
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве



Яндекс.Метрика