Начало >Добруджа >Общество

За поредна година Лайънс клуб – Добрич организира кампанията „Посланици на здравето“

13.10.2025 г. 10:14:53 ч.
/
За поредна година Лайънс клуб – Добрич организира кампанията „Посланици на здравето“
За поредна година Лайънс клуб – Добрич организира кампанията „Посланици на здравето“, която ще се проведе на 17 октомври.
Събитието включва шествие на осмокласниците от училищата в област Добрич, което ще стартира от 14:00 ч. на площад „Свобода“.

В шествието ще се включат ученици, учители и общественици, като събитието ще бъде съпроводено от Духов оркестър – Добрич. Предвиден е и състезателен етап - общоградски крос в Градски парк „Свети Георги“, в който ще участват ученици, разделени по училища и по пол. Най-добрите ще бъдат отличени с награди.

Целта на инициативата е да мотивира младите хора да се движат повече, да избират здравословен начин на живот и да се превърнат в истински „посланици на здравето“ в своите училища.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети



Яндекс.Метрика