Начало >Добруджа >Криминални

Задържаха двама за грабеж над мъж в Добрич

01.10.2021 г. 11:22:00 ч.
/
Задържаха двама за грабеж над мъж в Добрич
42-годишен мъж от Добрич е била нападнат и ограбен от двама, които в последствие са установени и задържани от Полицията, става ясно от бюлетина на ОД на МВР. Потърпевшият се тъжи в Полицията на 28 септември, около 23:00 часа. По данни на тъжителя по ул. „Ген. Г. Попов“ в Добрич двама мъже, чрез използване на физическа сила, са отнели сумата от 95 лева. От проведените оперативни и следствени действия на 29 септември са установени извършителите. С полицейска мярка за срок от 24 часа са задържани 24-годишен и 22-годишен мъж – и двамата от град Добрич. Те са направили пълни самопризнания за престъплението. Материалите по случая са докладвани на дежурен прокурор при Районна прокуратура Добрич. Работата по случая продължава.

Коментирайте
Подобни новини
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес



Яндекс.Метрика