Начало >Добруджа >Общество

Зам.-председателят на Окръжния съд Адриана Панайотова получи златен почетен знак за пенсионирането си

12.08.2020 г. 11:04:09 ч.
/
Зам.-председателят на Окръжния съд Адриана Панайотова получи златен почетен знак за пенсионирането си
Зам.-председателят на Окръжен съд – Добрич съдия Адриана Панайотова получи „личен почетен знак първа степен - златен“ и парична награда в размер на 1000 лева за проявен висок професионализъм, безупречно и образцово изпълнение на служебните задължения и високи нравствени качества. Отличието се присъжда от Съдийската колегия на ВСС по повод пенсионирането на магистрата.
         Предложението за награждаването е направено от и.ф. административен ръководител на Окръжен съд – Добрич Галатея Ханджиева, която се позовава на авторитета и уважението, с които се ползва Адриана Панайотова, високия професионализъм и постигнатите от нея трайни резултати в работата й като съдия.
         Адриана Панайотова притежава ранг „съдия във ВКС и ВАС”. Общият й стаж в съдебната система е повече от 32 години. От 2009г. тя е заместник-председател на Окръжен съд – Добрич и ръководител на търговско и фирмено отделение.
         Почетният знак бе връчен официално на съдия Панайотова от и.ф. председател на Окръжен съд – Добрич. 

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети



Яндекс.Метрика