Завърши общинският етап на Ученическите игри по футбол за юноши - 11-12 клас

22.03.2025 г. 08:50:31 ч.
/
Завърши общинският етап на Ученическите игри по футбол за юноши - 11-12 клас
Вчера завърши общинският етап на Ученическите игри по футбол за юноши - 11-12 клас. Мачовете се играха на терена с изкуствена тревна настилка край зала "Добротица". 

Класирането е следното:
1. ЕГ "Гео Милев "
2. ФСГ "Васил Левски "
3. ПГТ „П. К. Яворов“
4. СУ „П. Р. Славейков“
5. ПМГ " Иван Вазов "
6. ПГ по ТС "М.В. Ломоносов"

Победителят придобива право да участва в следващия областен етап на Ученическите игри.
Обшинският етап на УИ се финансира от Община Добрич и се организира от сдружение Училищен Спорт Туризъм и Младежки Дейности/УСТМД/ - Добруджа.



Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика