Завърши общинският етап на Ученическите игри по волейбол 11-12 клас юноши

12.03.2025 г. 21:48:59 ч.
/
Завърши общинският етап на Ученическите игри по волейбол 11-12 клас юноши
Завърши общинският етап на Ученическите игри по волейбол 11-12 клас юноши.
На първо място завърши отборът на ПМГ „Иван Вазов”. Втори се наредиха момчетата от СУ „Св. св. Кирил и Методий”. Трети е тимът на СУ „Св. Климент Охридски“, а на четвърто място останаха представителите на ПГТОЛП.

Победителят придобива право да участва в областния етап на Игрите.
Общинският етап на УИ се финансира от Община Добрич и се организира от сдружение Училищен Спорт Туризъм и Младежки Дейности/УСТМД/ - Добруджа.

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика