Злато и сребро за девойките на БК „Борис Георгиев – Моката“

23.06.2024 г. 13:09:13 ч.
/
Два медала спечели боксов клуб „Борис Георгиев – Моката“ на държавния личен шампионат за юноши и девойки до 18 години. На ринга в Пловдив участваха 60 клуба от цялата страна.

Пресияна Данаилова отново беше безапелационна и за пореден път зае първо място. Тя спечели златния медал в категория до 63 кг.

Мирослава Росенова, която е възпитаничка на спортното училище в Добрич, се класира на второ място в категория до 50 кг.

Боксов клуб „Борис Георгиев – Моката“ имаше един представител и при юношите - Кадир Кадиров, който отпадна на ¼-финал в категория до 80 кг.