Близнашки даде изцяло положителна оценка на управлението си

29.10.2014 г. 08:42:00 ч.
/ ИА Добруджа
Близнашки даде изцяло положителна оценка на управлението си
Служебният премиер Георги Близнашки даде изцяло положителна лична оценка на управлението на правителството. Постигнахме главната си цел да стабилизираме страната и да внесем спокойствие и да произведем едни избори, които да дадат легитимен резултат, който не се оспорва от политическите партии, заяви той за БГНЕС.
Близнашки отрече да е правил чистка по високите етажи на администрацията и държавните компании.
"Никаква чистка няма. Всъщност става дума за точно 218 уволнения и назначения. Другите случаи са на размествания на хора, които по една или друга причина са напуснали държавната администрация", каза служебният премиер и добави: "Направили сме минимални промени и те отговаряха на едно ново съотношение на силите след европейските избори в България".
Такава равносметка направи той на своя престой в Министерски съвет, който започна на 6 август, когато беше назначен на този пост от президента Росен Плевнелиев.

Източник:БГНЕС

Коментирайте
Подобни новини
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните



Яндекс.Метрика