Борисов: Суджук не ям, имам високо кръвно

28.07.2017 г. 15:39:26 ч.
/
 Борисов: Суджук не ям, имам високо кръвно
Аз суджук не ям, имам високо кръвно, близките ми го знаят това. Така Бойко Борисов коментира действията на ексдепутата Живко Мартинов. Припомняме, едно от обвиненията на прокуратурата срещу Мартинов е за упражняван натиск от името на премиера Борисов над търговец, който бил принуден да даде 4 тона суджук. 
"Как БСП го обясниха, след като ме питате мен? Техният депутат Манол Генов, купил гласовете и за президентските, и парламентарните избори в Пловдивско, стои в парламента. Да, срам ме е от такива депутати като моя, но на мига партията го изрита отвсякъде. БСП и този депутат, който стои в парламента, питахте ли ги за чудовищното престъпление - купуване на гласове", обърна се премиерът Бойко Борисов към журналистите в Ямбол, където е на посещение, съобщи actualno.com. 
Той категорично отрече името му да е свързано със скандала. "Разпоредил съм разследване, никой не ни е хванал в престъпление", добави Борисов, според когото "всеки негодник може да си измисли всичко". 
На въпрос дали съществува списък с фирми, от които се събират пари за ГЕРБ, премиерът отвърна, че ако бъдат подадени достоверни сигнали от такива пострадали фирми и бизнесмени, "ще бъдат изчистени всички до един, ако има такива"
Източник:actualno.com

Коментирайте
Подобни новини
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.



Яндекс.Метрика