Начало >Добруджа >Общество

Деница Сачева: Резултатите са послание, приемам с уважение избора на хората

20.04.2026 г. 10:25:14 ч.
/
Деница Сачева: Резултатите са послание, приемам с уважение избора на хората
„Понякога резултатите са повече от числа. Те са ясно послание. Приемам го – спокойно и с уважение към избора на хората.“ Това заявява по повод резултатите от парламентарните избори с публикация във Фейсбук Деница Сачева – областен координатор на ГЕРБ за област Добрич. Тя бе водач на листата с кандидати за народни представители на ГЕРБ–СДС за областта.
В поста си Деница Сачева заявява още следното: „Поздравявам първите! Доверието, което получават днес, е голяма отговорност. Надявам се да я оправдаят в интерес на България.
Благодаря на хората в Добрич – за доверието, за разговорите, за честността! Там политиката винаги е била най-истинска за мен.
Благодаря и на екипа ни там – за усилията, за енергията! За това, че не се отказахте, дори когато беше трудно. Това не се вижда в резултатите, но има огромна стойност.“
По думите на Деница Сачева сега е време е за размисъл. Тя е категорична, че ще остане ангажирана с каузите, в които вярва – независимо в каква роля.

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика