Начало >Добруджа >Общество

Драгомир Цукев: Господа, мислете извън старата матрица! (ВИДЕО)

05.10.2022 г. 11:06:19 ч.
/
Драгомир Цукев: Господа, мислете извън старата матрица! (ВИДЕО)
България има нужда от нов народ!Това написа в профила си в социалната мрежа преподавателят по английски и френски, създател на няколко езикови центъра в Добрич,  Драгомир Цукев. „Това твърдение е една хипербoла - силно преувеличение, България има нужда от нов народ, звучи доста стряскащо, дори някои мои познати реагираха доста отрицателно“, обясни в студиото на медийна група „Добруджа“ Драгомир Цукев. Според него, обаче това е фундаментална предпоставка да тръгнем напред, като приемем тази констатация. По думите му това означава да преодолеем натрупаните   през годините дефицити.

При изречени клевети и злословия едни към други, не можем да върнем играта назад, смята Цукев, като анализира изреченото от победителите като покана или намерение за преговори.
Драгомир Цукев е от хората които не са съгласни с размиване на отговорността след изборите от 2 октомври и би последвал тези които ще излязат отново на протести при едно такова развитие на нещата. Правителство на малциството според него би било възможно, като носене на отговорност от спечелилите тези избори.
„Да намерим решение извън старата матрица, господа мислете извън матрицата!“ пожела за бъдещето на страната ни Драгомир Цукев.


Драгомир Цукев е дългогодишен преподавател по английски и френски език в България и САЩ, както в профилирани, така и във висши училища. Завършва   с отличие следдипломната си квалификация „Компютърни технологии в образованието “ в Университета Сан Диего, САЩ, като още преди това е номиниран и включен в алманаха „Кой кой е сред американските учители“, в който участват до 15% от учителите в САЩ. Номиниран за „Най-добър учител“ от борда на директорите в образователния департамент на Спокейн, Вашингтон, САЩ и основател и ръководител на френския клуб към гимназия “Дон Луго”, Чино, Калифорния.

Интервю на Севдалина Сарандева и Стефан Калев

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Съдия Силвия Сандева е новият заместник-председател на Административен съд - Добрич
Съдия Силвия Сандева е новият заместник-председател на Административен съд - Добрич
Областният управител и екипът с Благодарствен адрес
Областният управител и екипът с Благодарствен адрес
Времето на 8 май
Времето на 8 май
„Вихрен“ – нов документален филм в основата, на който са млади добричлии (ВИДЕО)
„Вихрен“ – нов документален филм в основата, на който са млади добричлии (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика