Френските фенове пеят "Марсилезата" на излизане от стадиона (ВИДЕО)

14.11.2015 г. 14:04:19 ч.
/ ИА Добруджа
Френските фенове пеят "Марсилезата" на излизане от стадиона (ВИДЕО)
Многохилядната публика на контролата между Франция и Германия, напуска стадиона, пеейки френския химн. Това показва видео от евакуацията на стадион "Стад дьо Франс" минути след началото на терора в Париж.
Между временно стана ясно, че футболистите на немския национален отбор са нощували на стадиона, тази нощ.
Първоначално бе пусната информация, че отборът е напуснал стадиона, но в последствие се оказа, че това е било сторено, за да се гарантира сигурността на състава.
Бундестимът е останал в съоръжението, близо до което бяха едни от атаките на терористите. В Германия пишат още, че след като нощта е минала, националите са били качени на чартърен полет и са се прибрали в родината си невредими.

Видео:

Снимка:img.theepochtimes.com
Източник:ПП ГЕРБ

Коментирайте
Подобни новини
Най-малко 32 жертви след мощните земетресения във Венецуела
Най-малко 32 жертви след мощните земетресения във Венецуела
Муцунски изисква извинение от България за публичното оповестяване на дипломатическа нота
Муцунски изисква извинение от България за публичното оповестяване на дипломатическа нота
Първи случай на ебола е регистриран в Европа
Първи случай на ебола е регистриран в Европа
Проблем в комуникационната система спря влаковете в цяла Германия
Проблем в комуникационната система спря влаковете в цяла Германия



Яндекс.Метрика