Начало >Добруджа >Общество

ИЗБОРИ 2022: “Демократична България“ иска доверието на добруджанци в неделя с №25 (ВИДЕО)

30.09.2022 г. 17:54:07 ч.
/
ИЗБОРИ 2022: “Демократична България“ иска доверието на добруджанци в неделя с №25 (ВИДЕО)
„Демократична България“ – Обединение закри кампанията си за 48-о Народно събрание в центъра на Добрич, където през целия месец се срещаше с граждани. На финала, за да поискат доверието на добричлии, пред тях застанаха водачът на листата за 8-ми МИР Добрич - Албена Симеонова, арх. Надежда Пампорова, Божидар Радев, Димитър Франгов, Диляна Радоева, Корнелия Вълкова,  Владимир Лафазански, Евгени Чобанов, Милена Керанова.

„Имаме един изключителен, шарен, образован екип от експерти и специалисти, с които съм щастлива да се явя на избори“, каза Албена Симеонова. Тя беше представител на област Добрич в 45-ото и 46-ото Народни събрания. Посетихме и се срещнахме с хората от всички общински центрове и селата на Добруджа, каза още председателят на Асоциацията на биопроизводителите. Хората искат стабилно правителство и да се случват нещата, посочи Симеонова.

„Да сме в управлението е изключително ценно, защото там се решават целите, които си поставяме, и които са и цели на гражданите“, изтъкна арх. Надежда Пампорова. По думите и Законопроектите  на „Демократична България“ чакат, за да бъдат гласувани в НС.
Като лидер на ДСБ, Милена Керанова изказа благодарност на хората отнесли се позитивно и с интерес към кампанията им. „Демократична България“ е разумната формация със знаещи и можещи, когато не гласувате, не наказвате партиите, а себе си подчерта Керанова. Тя призова да се гласува с разум и сърце на 2 октомври.
 
В листата на обединението са още Георги Цветков, Мария Методиева, д-р Диян Хинков.
 
Всички кандидати за народни представители от добричката листа се обединиха около №25 с желанието да се доверим на разума.

КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Съдия Силвия Сандева е новият заместник-председател на Административен съд - Добрич
Съдия Силвия Сандева е новият заместник-председател на Административен съд - Добрич
Областният управител и екипът с Благодарствен адрес
Областният управител и екипът с Благодарствен адрес
Времето на 8 май
Времето на 8 май
„Вихрен“ – нов документален филм в основата, на който са млади добричлии (ВИДЕО)
„Вихрен“ – нов документален филм в основата, на който са млади добричлии (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика