Начало >Добруджа >Общество

Малка чешма до "Ябълката" се оказва спасителна за десетки добричлии

22.04.2018 г. 09:36:39 ч.
/
Малка чешма до "Ябълката" се оказва спасителна за десетки добричлии
Заради продължаващото трети ден безводие, много добричлии потърсиха алтернативни източници за снабдяване с вода. От вчера спасителна за десетки граждани се оказва чешмата, която се намира до „Ябълката_място”, която бе изграден миналата година на игрището между училищата „Св. Климент Охридски” и „Леонардо да Винчи”. Много хора от вчера пълнят вода от малката чешма.  От рано тази сутрин също можеше да се видят хора, пълнещи десетлитрови туби с питейна течност.
Очаквано най-продаваната стока в добричките магазини е минералната вода.

Коментирайте
Подобни новини
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
27 юни е Световен ден на риболова
27 юни е Световен ден на риболова



Яндекс.Метрика