Начало >Добруджа >Общество

На приемната на ГЕРБ със симпатизанти в Добрич: Още едни избори са изгубено време за България

17.10.2025 г. 09:51:46 ч.
/
На приемната на ГЕРБ със симпатизанти в Добрич: Още едни избори са изгубено време за България
„Още едни избори значат изгубено време за България.“ Около това се обединиха представителите на ГЕРБ в Добрич на отворена приемна със симпатизанти на партията, която се проведе вчера в офиса на ГЕРБ в гр. Добрич.
На нея присъстваха областният управител на Добрич Живко Желязков, председателят на Общинския съвет Красимир Николов и групата на съветниците на ГЕРБ в местния парламент. 
"Преживяхме правителствата на Радев и на Промяната. Видяхме докъде ни докараха. За няколко месеца се видя разликата с тях. Само с ГЕРБ в управлението има сигурност и предвидимост", категорични бяха от местното ръководство на партията.
По думите им промените, които предстоят, изискват стабилност и хората трябва да са спокойни. 
"Нашият лидер Бойко Борисов е най-подготвеният политик и ако ще има промени в правителство, той трябва отново да застане начело на държавата. Най-добрият вариант е управление, но не на всяка цена. Особено ако т.нар. ни партньори се упражняват на гърба на ГЕРБ", добавиха още те.
 

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети



Яндекс.Метрика