Начало >Добруджа >Общество

Областният управител на Добрич с поздрав по повод Деня на независимостта на България

22.09.2025 г. 13:37:49 ч.
/
Областният управител на Добрич с поздрав по повод Деня на независимостта на България
Поздрав към жителите на област Добрич на празничния 22 септември - Деня на независимостта на България, отправя ВрИД областен управител на Добрич Живко Желязков: 

Уважаеми жители на област Добрич,
 
 За мен е чест в навечерието на един от най-светлите празници в историята ни – Деня на независимостта, който отбелязваме на 22 септември, да Ви поздравя.

В този паметен ден преди 117 години в България отхвърля сюзеренитета и обявява своята независимост. Този дързък и смел политически акт поставя началото на модерна България.
Днес, повече от век по-късно, независимостта остава наш най-ценен капитал и задължение. Тя изисква от нас да бъдем отговорни граждани, да пазим демократичните ценности и да работим за една по-силна, справедлива и просперираща България. Нека този празник бъде повод за гордост и вдъхновение – да почитаме заветите на нашите предци и да продължим тяхното дело с воля, чест и достойнство.
 
Честит да е празника!

Живко Желязков - ВрИД Областен управител на област Добрич

 

Коментирайте
Подобни новини
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич



Яндекс.Метрика