Соломон Бали: За първи път от 1944 г. насам ни управляват нацисти

29.07.2017 г. 08:52:59 ч.
/ ИА Добруджа
Соломон Бали: За първи път от 1944 г. насам ни управляват нацисти

За първи път от 1944 г. насам ни управляват нацисти. Това заяви в предаването „Честно казано“ на Люба Кулезич Соломон Бали, член на Управителния съвет на най-старата еврейска обществена организация в света.„Понякога човек си плаща за удоволствието да бъде свободен“, заяви Бали и коментира нацисти или националисти са някои от българските политически партии и депутати.
„Хората виждат какво се случва, виждат, че губят постоянно и се демотивират да живеят в тази страна. Неслучайно имаме такава емиграция“, смята Соломон Бали и добави, че това е отчайващо за нашата страна, защото ни отнема възможността да се развиваме.
„Много е лесно хората да бъдат управлявани през страховете им“, смята Соломон Бали.
Снимка:frognews.bg
Източник:frognews.bg

Коментирайте
Подобни новини
Правителството започва поредица от срещи за справяне с безводието
Правителството започва поредица от срещи за справяне с безводието
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада



Яндекс.Метрика