ВОЛЕЙБОЛ: Девойките на Добруджа спечелиха сребърните медали

19.06.2014 г. 16:21:00 ч.
Момичетата на Добруджа 07 спечелиха сребърните медали на Държавното първенство по волейбол за момичета до 13 годишна възраст. В мачовете от финалната шестица, играни в комплекс "Спорт палас" в Златни пясъци, възпитаничките на треньора Атанас Лазаров записаха четири победи и една загуба. Последната победа, която им осигури второто място бе днес над тима на Казанлък Волей с 2:1 гейма. Те отстъпиха единствено на Спартак варна, които се окичиха със златните медали.
Така в крайното класиране на първо място завършиха девойките на Спартак (Варна) с 10 точки, на второ място е Добруджа с 9. Бронзов медалист стана отборът на Арда с 5 точки. Шестицата се допълва от Казанлък Волей, Ботев (Враца) и ЦСКА.