Джип с нелегални мигранти катастрофира край софийското село Мрамор

07.08.2023 г. 11:01:29 ч.
/
Джип с нелегални мигранти катастрофира край софийското село Мрамор
Джип с нелегални мигранти катастрофира на Околовръстния път на София, край село Мрамор.
Инцидентът е станал тази сутрин около 6.30 ч. Мигрантите са общо 15, двама от тях са пострадали при удара, съобщиха от СДВР пред БНТ. Уточнява се произходът им.
Двама от мигрантите са леко пострадали, джипът е самокатастрофирал.
В момента пътят към село Мрамор е отцепен.
Източник:БНТ

Коментирайте
Подобни новини
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, където стана катастрофата с камион в района на Мало Бучино
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, където стана катастрофата с камион в района на Мало Бучино
Правителството започва поредица от срещи за справяне с безводието
Правителството започва поредица от срещи за справяне с безводието
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента



Яндекс.Метрика