Хванаха камион със 70 нелегални мигранти на „Тракия”

14.07.2023 г. 09:40:57 ч.
/
Хванаха камион със 70 нелегални мигранти на „Тракия”
Хванаха камион със 70 нелегални мигранти на магистрала „Тракия”. Това е станало на 177-ия километър. Камионът е спрян след оперативен сигнал.
В него е установена голяма група бежанци. На място са изпратени 4 полицейски екипа и 4 екипа на ЦСМП.
Шофьорът на камиона е задържан.
Действията на полицията в Стара Загора са част от мащабната полицейска операция, която се провежда в цялата страна срещу каналджиите. 
На място е бил и директорът на ОДМВР-Стара Загора Лазар Христов.
Източник:Nova.bg

Коментирайте
Подобни новини
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"



Яндекс.Метрика