Начало >Добруджа >Регионални

Поредно заседание на общинския Кризисен щаб в Генерал Тошево

30.03.2020 г. 13:57:01 ч.
/
Поредно заседание на общинския Кризисен щаб в Генерал Тошево
В Община Генерал Тошево днес се проведе поредното заседание на общинския Кризисен щаб във връзка с превенцията от разпространение на коронавирус – COVID – 19.
По време на срещата кметът на Община Генерал Тошево Валентин Димитров запозна присъстващите с всички мерки, които са предприети от страна на местната власт за максимално ограничаване на заразата в общината. Градоначалникът съобщи, че 15 доброволци са се отзовали на отправеното предложение за подпомагане дейността на доброволно формирование към Общинска администрация. Те са включени в списък, който е предаден на Централния оперативен щаб, координиращ противоепидемичните мерки в цялата страна.
Назначена е комисия към Общинска администрация за проверка на търговските обекти, за спазване на санитарно-хигиенните изисквания. На заседанието на Щаба бяха докладвани и лицата, които са под карантина.
Следващото  заседание на Кризисния щаб ще се проведе следващия понеделник.

Коментирайте
Подобни новини
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика