Начало >Добруджа >Регионални

Маргарита Попова с лекция в Албена

28.08.2013 г. 10:14:00 ч.
/ ИА Добруджа
Маргарита Попова с лекция в Албена
Вицепрезидентът Маргарита Попова ще участва за втора поредна година в инициативата "Летен университет", която се провежда в курорта Албена.
Тя ще се включи в събитието днес от 14 часа в зала "Атлантик" на хотел "Добруджа". В рамките на инициативата вицепрезидентът Попова ще участва в Национална студентска конференция "Наука и образование в ХХI век – проблеми и тенденции" и ще изнесе лекция на тема "Час по демокрация".
Със студентите в Албена се срещна министърът на образованието и науката проф. Анелия Клисарова, която ги прикани да се включат активно в разработването на стратегия за висшето образование. В курорта министърът участва в националната студентска конференция "Наука и образование в 21 век - проблеми и тенденции". Форумът е част от програмата на Летния университет на Националното представителство на студентските съвети.


Коментирайте
Подобни новини
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли



Яндекс.Метрика